ARCHIV ČLÁNKŮ

Zvolte prosím období:

Posledních 30 článků

15.12.2019CZE - SWE 1:3

Češi na závěr Channel One Cupu podlehli Švédsku a připsali si první prohru v sezóně

M O S K V A - Den po divokém zápasu s domácí sbornou se Češi utkali se Švédskem. Po bezgólové první třetině se seveřané v druhé části hry ujali dvougólového vedení. ... Celý článek

14.12.2019RUS - CZE 4:3 sn

Rusové udolali český tým až po nájezdech

M o s k v a – Po přesunu z Plzně odehrál český tým svůj první moskevský zápas v rámci Channel One Cupu proti domácím Rusům.

Česku se v průběhu zápasu podařilo otočit ... Celý článek

09.11.2019FIN - CZE 2:3 sn

Češi porazili také Finsko, o vítězství v nájezdech rozhodl Krejčík

H e l s i n k y - Česká reprezentace odehrála v sobotu své druhé utkání na Karjala Cupu 2019. Po přesunu ze švédského Leksandu se v Helsinkách postavila domácímu Finsku, ... Celý článek

07.11.2019CZE - SWE 3:1

Češi přehráli Švédsko a vykročili vítězně do nové sezóny

L e k s a n d - Český tým má za sebou úvodní utkání nové sezóny a po sedmi letech v něm dokázal zvítězit. Svěřenci Miloše Říhy nastoupili v Leksandu proti ... Celý článek

06.05.2019

Češi jsou skvělí hokejisté, je zábava proti nim hrát, říká švédský forvard Elias Lindholm

B r n o – Jihomoravská metropole zažila velký hokejový svátek. V Brně se koncem minulého týdne na Carlson Hockey Games, posledním dílu podniku Euro Hockey Tour, představila velká řada hvězd světového ... Celý článek

06.05.2019CZE - RUS 1:4

Na závěr prohrál český tým s hvězdami nabitým Ruskem. Turnaj vyhráli Švédové

B r n o - Lekce z jednoduchosti a produktivity. Ruský tým na závěr turnaje porazil domácí Česko především díky individuálním akcím a výtečné koncovce. I když to byl v brněnské DRFG ... Celý článek

05.05.2019SWE - FIN 2:1

Finové poprvé padli, v severském derby těsně nestačili na Švédsko

B r n o – Poslední den brněnských Carlson Hockey Games odstartoval v 14:00 tradiční skandinávský souboj mezi reprezentačními výběry Švédska a Finska. Po dvou zápasech stoprocentní Finové se sice v přesilové ... Celý článek

04.05.2019

Pochytal 22 střel, ale nezapotil se jen díky nim, Patrik Bartošák vychytal druhou nulu

Po čtvrteční prohře s Finskem se český výběr v sobotním večeru postavil druhému severskému soupeři. Úřadujícím mistrům světa Švédsku, týmu, s kterým v pátek 10. května zahájí mistrovství světa v Bratislavě. A ... Celý článek

04.05.2019CZE - SWE 3:0

Češi ve skvělé atmosféře skolili Švédsko, Bartošák se blýskl nulou

B r n o – Český tým má za sebou druhé a musíme konstatovat, že velmi povedené utkání. Svěřenci trenéra Říhy nastoupili před vyprodanou DRFG arenou proti týmu Švédska a od první ... Celý článek

04.05.2019RUS - FIN 1:3

Finové porazili i Rusy a nakročili k prvenství v turnaji

B r n o – Carlson Hockey Games pokračovaly v sobotu druhým hracím dnem, ve kterém se nejprve střetly celky Ruska a Finska. Rusové využili služeb hvězdných hráčů z NHL, v sestavě ... Celý článek

03.05.2019

Brno se mi líbí, cítím se tu trochu jako doma, říká finský talent Henri Jokiharju

B r n o - Brněnská DRFG aréna viděla ve čtvrtek první utkání Carlson Hockey Games. Česká reprezentace nestačila na svého finského soka, kterému podlehla těsně 2:3. Jedním z minima finských reprezentantů, ... Celý článek

03.05.2019

Atmosféra byla skvělá, chválí brněnské publikum Letci z Philadelphie

B r n o – Česká hokejová reprezentace má ze sebou první utkání na Carlson Hockey Games v Brně. Svého finského soupeře sice přestřílela, ovšem Seveřané byli produktivnější a nakonec zvítězili 3:2. ... Celý článek

02.05.2019

Škoda, že se nám nepovedlo před skvělou diváckou kulisou vyhrát, konstatuje Filip Hronek

První utkání Carlson Hockey Games se českému výběru z pohledu výsledku sice nepovedlo, ale pro Filipa Hronka měl zápas gólovou příchuť. Po devíti vteřinách ukončil přesilovku pět na tři a snížil finské ... Celý článek

02.05.2019FIN - CZE 3:2

Česko na úvod brněnského turnaje těsně podlehlo Finsku

B r n o - Po šesti letech se na ledě brněnské Komety odehrál mezinárodní turnaj v rámci EHT Carlson Hockey Games. Český tým přivítal Finsko, které po celé utkání drželo těsný ... Celý článek

01.05.2019SWE - RUS 6:4

Hvězdný souboj ovládli Švédové, Rusům na úvod Her nasázeli v přestřelce šest branek

S t o c k h o l m - V Brně startují České hokejové hry až ve čtvrtek, úvodní zápas už však má poslední díl letošního ročníku Euro Hockey Tour. Ve ... Celý článek

01.05.2019

Evropská hokejová špička míří do Brna, startují Carlson Hockey Games

B r n o - Finální podnik Euro Hockey Tour hostí opět Česká republika. Vrcholná domácí reprezentační akce sezony se po šesti letech vrací do Brna, kde se odehraje pět z celkových ... Celý článek

11.02.2019SWE - FIN 4:5 sn

Finsko zdolalo na nájezdy domácí Švédsko 5:4. I přesto skončilo poslední. Tre kronor třetí

STOCKHOLM/PRAHA - Již před tímto zápasem bylo o vítězi Švédských hokejových her rozhodnuto. Švédsko mohlo v případě vítězství za tři body skončit na druhém místě. V zápase plném zvratů ale nakonec zvítězili ... Celý článek

10.02.2019RUS - CZE 3:1

Češi na závěr turnaje nestačili na sbornou, přesto turnaj ovládli!

Stockholm - Češi, už jako vítězové Beijer Hockey Games, vyzvali na závěr turnaje Rusko, které ještě mohlo v případě výhry zabojovat o druhé místo. Aktivní sborná si vypracovala již v první třetině ... Celý článek

09.02.2019

Cenný gól i výhra, hodnotí duel s Ruskem Michael Lindqvist

Stockholm - Po nepovedeném vstupu do domácího turnaje, ve kterém Tre kronor padly s Českem 2:5, si Švédsko spravilo chuť a v pohledném duelu udolalo 4:2 Rusko. Gólem se na tomto vítězství ... Celý článek

09.02.2019SWE - RUS 4:2

Švédové napravili úvodní zaváhání na domácím turnaji a porazili Rusko. Češi vítězní

První dvě třetiny zápasu v mnohém připomínaly duel českého týmu s Finskem. Po bezbrankové první třetině se Švédové dostali na začátku druhého dějství do vedení, když se prosadil Michael Lindqvist výbornou tečí ... Celý článek

09.02.2019FIN - CZE 1:3

Po Švédsku zdolali Češi i Finy! Před soubojem s Ruskem se pyšní ziskem šesti bodů

Národní tým je blízko k vítězství na Švédských hokejových hrách. Po první třetině, kdy měli nejprve šance Finové a poté i Češi, rozhodlo druhé dějství. Ve třicáté minutě totiž Petr Holík s ... Celý článek

09.02.2019

O vítězství nad Finskem rozhodl týmový výkon, pochvaluje si Tomáš Kundrátek

STOCKHOLM - Po pomalejším rozjezdu se Češi proti Finům rozjeli ke zodpovědnému výkonu. Obrana v čele s brankářem Willem skvěle pracovala a útok ji podpořil přesnými zásahy. U jednoho takového asistoval i ... Celý článek

07.02.2019CZE - SWE 5:2

Češi na úvod Beijer Hockey Games nasázeli domácím Švédům 5 branek a zvítězili zaslouženě 5:2

STOCKHOLM - Česká reprezentace se sice v první třetině spíše rozkoukávala po Stockholmské hale Hovet a po dvaceti minutách hry prohrávala 0:1. Do druhé třetiny však jakoby nastoupil úplně jiný tým a ... Celý článek

29.04.2018RUS - CZE 4:2

RUS - CZE 4:2: Ani třetí utkání Švédských her Češi nezvládli, podlehli i Rusku

S t o c k h o l m - Čeští hokejoví reprezentanti měli před dnešním utkáním na kontě na Švédských hokejových hrách dvě porážky. Poslední zápas před rychle se blížícím mistrovstvím ... Celý článek

28.04.2018

SWE - RUS: Švédové na domácím turnaji znovu úspěšní

Švédské hokejové hry měly v sobotu odpoledne na programu čtvrtý duel. Hala Hovet viděla souboj domácích Švédů s výběrem Ruska. Výběr Tří korunek se do druhé přestávky dostal do tříbrankového vedení, které ... Celý článek

28.04.2018FIN - CZE 5:2

FIN - CZE 5:2: Češi prohráli i druhý duel na švédském turnaji, Finsko zápas rozhodlo v přesilovkách

Södertälje - Český reprezentační tým se představil podruhé na Švédských hokejových hrách, soupeřem národního týmu bylo Finsko. Češi do duelu nastoupili již bez Červenky a Jordána, kteří dostali od trenérů volno, naopak ... Celý článek

26.04.2018

Třetí třetina ukázala, že můžeme hrát vyrovnaný hokej, tuší Filip Chytil

Do utkání se Švédskem vstoupil mladý útočník New York Rangers ve čtvrté formaci. Během utkání se posunul do prvního útoku a v závěrečném dějství pomohl ke zlepšené hře českého mužstva. Filip Chytil ... Celý článek

26.04.2018CZE - SWE 1:3

CZE - SWE 1:3: Český tým v úvodu Švédských her podlehl domácímu výběru, korigoval až v závěru

S t o c k h o l m - Ve čtvrtek 26. dubna 2018 vstoupil český národní tým do závěrečné fáze přípravy na mistrovství světa. První těžký zápasový test na turnaji ... Celý článek

26.04.2018FIN - RUS 3:2 sn

FIN - RUS: Vyrovnanou bitvu rozhodl nájezd Puustinena

Euro Hockey Tour pokračuje svým závěrečným turnajem, úvodní duel Švédských hokejových her obstaralo měření sil mezi Finskem a Ruskem. Duel hraný v helsinské Hartwall aréně nabídl vyrovnaný průběh, rozhodnout nakonec musely až ... Celý článek

22.04.2018SWE - FIN 3:7

SWE – FIN 3:7: Severské derby rozlouskla kanonáda Finů

Na závěr turnaje se diváci konečně dočkali brankostroje! Postarali se o něj reprezentace Finska a Švédska, přičemž výběr Tre Kronor si tento duel za rámeček rozhodně nedá. Svým sousedům podlehl 3:7, přičemž ... Celý článek